Депутати Європарламенту започаткували ініціативу, метою якої є боротьба із корупцією у відносинах між країнами ЄС та не членами цієї організації. “Пересічні європейці фінансують розкішне життя окремих високопосадовців у незаможних країнах-партнерах ЄС”,- йдеться у петиції, ініційованій євродепутатами. Документ відсьогодні зможе підписати у Інтернеті кожний громадянин Євросоюзу.
В ньому керівництво ЄС закликають розробити дієвий механізм боротьби із корупцією у тих країнах, до яких Брюссель спрямовує фінансові вливання.
Неефективні програми на кошти ЄС
Йдеться про держави, що не є членами Євросоюзу, але співпрацюють із Брюсселем за різними програмами. На переконання депутатів Європарламенту, Єврокомісія, спрямовуючи гроші до таких країн, сприяє корупції, оскільки значна частина цих виплат осідає у кишенях приватних осіб. При цьому пересічні громадяни, які мали б отримати зиск від проектів Брюсселя, не відчувають жодних зрушень.
Глобальна облога корупціонерів
Євродепутати вимагають від керівництва ЄС зробити процедуру виплат більш прозорою, зокрема, зобов'язати європейські компанії-підрядники обнародувати факти грошових виплат можновладцям у тих країнах, де працюють. Окрім цього, Європарламент закликає Єврокомісію обмінятися із США списками прізвищ високопосадовців та членів їх родин, щодо яких існують докази корупції. А після цього заборонити фігурантам списків купувати власність у країнах Євросоюзу та заморозити їхні рахунки у банках ЄС.
Любой опыт ЕС в борьбе с коррупцией очень необходим для Украины, для общественных организаций! Європарламент закликає Єврокомісію обмінятися із США списками прізвищ високопосадовців та членів їх родин, щодо яких існують докази корупції. А після цього заборонити фігурантам списків купувати власність у країнах Євросоюзу та заморозити їхні рахунки у банках ЄС. Если инициатива Европарламента будет реализована, то Украина получит позитивный и необходимый импульс для дальнейшего развития и интеграции в мировое сообщество.
Only registered users can add comments. [ Реєстрація | Вхід ]